KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 12969131
nr 1296 9131
Frans Lindström
(1874-1954), Sverige
Akvareller, 5 st, 16x24 cm. Signerad
Frans Lindström, född 1874 i Stockholm , död 1954, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 9 december 2019
kl 19:53:15
7/12 01:12:44
300 kr
7/12 09:42:42
Frans Lindström
Läs mer om Frans Lindström